Nieuws

Oud-bestuurslid Tonko Vos overleden

Oud-bestuurslid Tonko Vos overleden

15 februari 2024

Ruim voor mijn tijd als directeur van Oikocredit Nederland was Tonko Vos jarenlang actief in het bestuur. Na zijn afscheid als bestuurslid bleef hij een betrokken en enthousiast lid van onze Vereniging en belegger in het Oikocredit Nederland Fonds. Tonko Vos heeft een belangrijke bijdrage geleverd aan de bekendheid van Oikocredit in Nederland. Mooi om te zien was dat Tonko kinderen en kleinkinderen bij Oikocredit betrok. Ook was Tonko ambassadeur voor Oikocredit. Tonko werkte, samen met zijn kleindochter, met plezier mee aan een interview voor ons magazine OikoVisie. De Vereniging en het Fonds zijn hem dan ook veel dank verschuldigd. Wij zullen hem herinneren als een zeer betrokken lid van onze vereniging en wensen zijn familie veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies.

Francisca Hubeek, directeur Oikocredit Nederland

« Terug naar het nieuwsoverzicht